fbpx

Rama takon edhe kreun e PDK-së, Memli Krasniqi

Pas një agjende me shumë aktivitete dhe pas mbledhjes së dy qeverive, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka përmbyllur vizitën e tij në Kosovë në takim me kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi.

Krasniqi dhe Rama janë parë së bashku në qendër të Prishtinës, teksa po pinin kafe e diskutonin së bashku.

Në mëngjese sot Rama e ka takuar edhe kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *