fbpx

Vrasja e Klodian Rashës, Prokuroria zbardh akuzën për policin Nevaldo Hajdaraj, ja sa vite burg rrezikon

Prokuroria e Tiranës ka zbardhur akuzën ndaj efektivit të policisë, Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau me armë zjarri 25-vjeçarin Klodian Rasha. Përmes një njoftimi zyrtar, Prokuroria ka lajmëruar se tashmë…

Vrasja e Klodian Rashës, reagon Imzot Frendo: Ngushëllime familjarëve! Populli ka të drejtë të protestojë, por të shmanget dhuna dhe vandalizmat

George Frendo, Arqipeshkvi Metropolit i Tiranë-Durrësit, si dhe njëkohësisht Presidenti i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, ka folur në lidhje me vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga ana e policisë.  …